Hizmetler

Konut İnşaatları

Yaşam amaçlı inşa edilen yapılar konut inşaatı olarak adlandırılır. Konut inşaatı ticari inşaattan farklıdır; çünkü bu binaların dizaynında gündelik ihtiyaçlar ve konfor başlıkları ön planda tutulur. Değişen dünya ve gelişen teknoloji ile birlikte insanların ve toplumların ihtiyaçları farklılık gösterir. Konut inşaatları gerek malzeme çeşitliliği gerekse proje planlarındaki değişikliklerle çok farklı alternatiflendirilebilir. Konut inşaatı kategorisi aynı zamanda müstakil evler, çiftlikler, birleşik yapılı konutlar, apartmanlar, siteler ve mobil evleri de içerir. Her konut inşaatı projesi özelinde burada yaşayacak kişilerin beklentileri, kalite spektleri ve inşaatın yapılacağı alandaki yapı dokusu göz önünde bulundurulur.

ANIL İNŞAAT zamanı yakalayan güncel ve modern proje tasarımlarıyla en uygun konut inşaatı çözümünü üretir.

Konut inşaatı türleri:

Müstakil Ev İnşaat Yapımı

Konut İnşaatı Müstakil Ev

Tekil yaşam seçenekleri için mevcut arazi üzerine, özel beklentilere uygun müstakil ev inşa edilir. Müstakil ev inşaatında, arazi üzerine inşa edilecek yapılar müstakil ev sahibinin beklentilerini optimum oranda karşılayacak şekilde planlanır. Otopark ve depolama alanları, peyzaj bahçe alanları ve günlük kullanım alanları beklentilere göre dizayn edilir. ANIL İNŞAAT olarak müstakil ev yapım hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için iletişim bölümündeki iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. 

Apartman/Site İnşaatları

Konut İnşaatları 4

Çoklu yaşam seçenekleri arasında yer alan apartmanlar içerisinde birden fazla müstakil konut bulunur. Apartman inşaatlarında mülkiyet hakkı sahiplerinin, mevcut arsa payı üzerindeki katılımları doğrultusunda maksimum verimlilik almaları hedeflenir. Birlikte yaşama kültürü göz önünde bulundurularak arazi ve çevre yapısı doğrultusunda bina için en doğru proje ortaya çıkarılır.

Villa İnşaat Yapımı

Konut İnşaatı Villa

Bireylere ait özel arazilerde bireylerin özel talepleri doğrultusunda inşa edilen birden fazla katlı yapılar villa olarak adlandırılır. Villa inşaatında en önemli unsur, tasarımların arazi sahibinin beklentilerine uygun olarak geleneksel/modern mimari tarzları doğrultusunda yapılmış olmasıdır. Villa inşaatları diğer inşaatlardan farklı olarak gerek malzeme kalitesi, gerek estetik detayların vurgulanması gerekse karakteristik özellikler taşıması bakımından titizlikle planlanır. Villa İnşaatı Hizmeti ile ilgili sorularınız için çağrı merkezimizi arayarak teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Konut İnşaatları ile ilgili sorularınız için bizi arayın: 0212 544 0 408

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 27

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Uzmanla Görüşün