ANIL İNŞAAT’ta şirket vizyon, misyon ve kültürüne uygun yeni yeteneklerin organizasyona kazandırılması insan kaynakları politikası’nın temel stratejilerini oluşturur. İnsan Kaynakları fonksiyonları, organizasyonun sürdürülebilir performansını en üst düzeye çıkarmak üzere uygulanabilir ve proaktif çözümler geliştirerek, hem kişisel hem de organizasyonel gelişimi en üst seviyeye yükseltmeye yönelik politikalar uygular.

Merak Edilen Sorular

Açık pozisyonları nereden takip edebilirim?

Yeni iş arkadaşlarına ihtiyaç duyulduğunda, insan kaynakları veritabanımızda yer alan adaylar değerlendirilir ve / veya iş ilanları yayınlanır. İş ilanları, kariyer portallarına ek olarak sosyal medya kanallarımız ve LinkedIN sayfamız üzerinden yayınlanır.

Askerliğimi yapmadım, iş başvurusunda bulunabilir miyim?

Açılan pozisyonlara göre bu durum farklılık gösterebilir. Bazı pozisyonlarda askerlik şartı aranmamaktadır. Askerlik şartı aranmayan pozisyonlar için askerlik görevinin minimum 2 yıl tecil edilmiş olması beklenir. Bunun için ilan metninde yer alan aranan özellikler başlıklarını inceleyebilirsiniz.

ANIL İNŞAAT’ta staj yapabilir miyim?

Staj başvuruları her yıl Mart ve Ağustos ayları olmak üzere 2 ay boyunca kabul edilmektedir. Staj başvuruları ve staj programı hakkında detaylı bilgi için insan kaynakları mail adresimizden sorularınızı bize iletebilir, iş ve kariyer fırsatları için LinkedIN sayfamızı takip edebilirsiniz.

İş başvuruları ve insan kaynakları ile ilgili tüm sorularınız için : [email protected]

 

Uzmanla Görüşün